Totolotek kod promocyjny

Tekst zawiera treści reklamowe | 18+ | Obowiązuje regulamin
Totolotka offer is 500 PLN bonus and Freebet worth 20 PLN. However, this is not the end of the promotion, which gives you a Totolotek promotional code, also includes Mobile bonus of 6% for betting through the Totolotek mobile application.

Aktywuj kod promocyjny!

Totolotek Kod Promocyjny

Totolotek to stosunkowo nowy na polskim rynku bukmacher, można się więc spodziewać, że będzie kusił klientów szczególnie lukratywnymi promocjami – nie ma przecież nad konkurentami przewagi, którą daje reprezentowanie znanej marki.

Totolotek kod promocyjny

W świetle tegorocznych zmian w polskim prawie warto wspomnieć, że działalność bukmachera jest oczywiście w stu procentach legalna. U dołu strony w wersji komputerowej znajdziesz deklarację, iż „Totolotek S.A. urządza zakłady wzajemne bukmacherskie oraz totalizatora sportowego za pośrednictwem sieci Internet na podstawie zezwolenia Ministra Finansów z dnia 20.06.2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485”. Uff, formalności mamy już z głowy!

Totolotek logo

Przejdźmy więc do kwestii, którą tygryski lubią najbardziej – co Totolotek bukmacher może Ci zaoferować i ile jest to coś warte? Na swojej stronie internetowej chwali się on, że nigdzie nie znajdziesz tak dobrej oferty powitalnej jak ta jego. Coś w tym jest – kupon dla nowych graczy rzeczywiście oferuje pokaźny zarobek. Twoja pierwsza wpłata – aż do 500 złotych! – zostaje podwojona.

Jeżeli nie planujesz deponować na początku tak dużych kwot, nie musisz się przejmować – Totolotek bukmacher ma coś miłego dla każdego. Wystarczy bowiem wpłacić jedyne 20 złotych, aby zakwalifikować się do udziału w promocji. Zdeponowanie takiej kwoty oznacza, że z twoich dwudziestu złociszy pojawi się niemal banknot z Kazimierzem Wielkim – na konto wskoczy Ci 40 PLN.

Za samo otworzenie konta otrzymasz także dodatkową nagrodę – Freebet o wartości 20 złotych. Nawet przy wpłaceniu jedynych dwóch dyszek skończysz więc co najmniej z sześcioma! Bonusy można oczywiście wykorzystać tylko na zakłady – jeśli komuś wpadło teraz do głowy zakładanie nieskończonej liczby kont i natychmiastowe pomnażanie 20 zł w 60 zł, które można by od razu wypłacić na konto bankowe… Muszę tę osobę rozczarować. Aby środki przeniosły się z konta bonusowego na normalne saldo, należy spełnić listę warunków.

Aktywuj Totolotek kod promocyjny!

Totolotek Bonus Powitalny- Regulamin

W tabelce poniżej znajdziesz podstawowe zasady bonusu powitalnego Totolotka:

Rodzaj bonusuOpis bonusu
Bonus powitalny500 zł – podwojenie kwoty depozytu
Powitalny FreebetFreebet o wartości 20 PLN
Mobilny bonus – aplikacja6% Bonus
Minimalny depozyt20 PLN
Totolotek kod promocyjny

Aktywuj Totolotek kod promocyjny!

Po pierwsze, koniecznie musisz obrócić trzykrotnością sumy kwoty bonusu i pierwszej wpłaty. Za dużo matematyki? Spróbujmy przykładu. Jeśli zdeponowałeś 100 złotych, to otrzymałeś też 100 złotych bonusu. 100 + 100 = 200, a 200 x 3 = 600, musisz zatem obrócić sześcioma stówkami, nim będziesz mógł przelać na konto swoje ciężko zarobione pieniądze. To jednak nie jedyne, co mówi regulamin. Wymóg obrotu jest liczony od pierwszego zagrania za bonus. Na kuponie, który ma się liczyć do obrotu, musisz umieścić chociaż jedno wydarzenie o kursie minimalnym 2,00. To samo stosuje się do zakładów zawartych z salda głównego – konieczne jest zamieszczenie wydarzenia o kursie co najmniej 2,00. Jeśli nastąpi całkowity lub częściowy zwrot stawki za twój zakład, lub jeżeli jego kurs zostanie unieważniony – postawiona kwota nie zostanie wliczona do warunków obrotowych.

 

Totolotek Rejestracja

Aby skorzystać z bonusu powitalnego oferowanego przez stronę Totolotek, musisz zarejestrować się jako nowy użytkownik, a następnie postępować zgodnie z dalszymi instrukcjami z linka w tabelce powyżej. Teraz opiszemy proces rejestracji.

 1. Aby zostać użytkownikiem strony Totolotek, musisz kliknąć w pomarańczowy przycisk „Zarejestruj się!” u góry interfejsu.
 2. Ukaże ci się wówczas formularz, który należy wypełnić prawdziwymi danymi. To warunek konieczny, ponieważ dane te zostaną zweryfikowane przy użyciu twojego dowodu tożsamości.
 3. Zuploadować na stronę należy dowód osobisty lub paszport. Bez tego kroku nie będzie możliwe korzystanie z usług Totolotka. Jak wiadomo, weryfikacja danych służy także w celu potwierdzenia, że jesteś osobą pełnoletnią – bez tego ani rusz. Skany dowodu tożsamości dobrze mieć w gotowości już przed rozpoczęciem rejestracji, ponieważ bez nich nie uda się zakończyć procesu.
 4. Będziesz musiał podać też numer swojego konta – to akurat pozytyw, w końcu jak inaczej mógłbyś zdobyć dostęp do swoich wygranych?
 5. Po wypełnieniu części formularza dotyczącej danych osobowych, potwierdź wyrażenie zgód oznaczonych gwiazdką.
 6. Naciśnij pomarańczowy przycisk „Utwórz konto”.

Totolotek Bukmacher dla Twoich przyjaciół

Totolotek kod promocyjny nie jest jedyną ofertą, jaką znajdziemy na stronie tego serwisu – przeciwnie, promocje dopiero się rozkręcają!

Wielkie wygrane i silne emocje zawsze warto dzielić z przyjaciółmi, stąd Totolotek oferuje możliwość polecenia znajomym dołączenia do serwisu w ramach promocji „Poleć przyjaciela”. Gdy masz już swoje konto, upewnij się, że spełniasz te warunki:

 1. Dokonałeś depozytu o wartości przynajmniej 100 złotych oraz;
 2. Zawarłeś przynajmniej jeden zakład „Toto-Mix” przy kursie 2.0 o wartości równej dokonanego depozytu

Jeśli spełniasz już te warunki – w zakładce „moje konto” znajdziesz przycisk „poleć przyjaciela”. Będziesz mógł od razu wpisać tam dane osoby, którą chcesz powitać w serwisie Totolotka. Dzięki temu ta osoba otrzyma specjalny Totolotek kod promocyjny. Następnym krokiem jest rejestracja – osoba zaproszona musi zarejestrować nowe konto przy użyciu wspomnianego już kodu – pamiętając, że to bardzo ważne, bo jeśli Twój przyjaciel zarejestruje się bez użycia tego kodu, przepadnie Twój bonus za zaproszenie go!

Teraz piłka jest po stronie osoby, którą zaprosiłeś – musi ona:

 1. Dokonać depozytu lub depozytów o wartości co najmniej 200 złotych
 2. Złożyć przynajmniej trzy zakłady „Toto-Mix” przy kursie przynajmniej 2.0 za łączną kwotę równą depozytowi

Jak widać spełnienie warunków promocji „Poleć przyjaciela” wymaga nieco zachodu, jednak zdecydowanie jest ona tego warta. Po wszystkim otrzymasz 70 złotych na swoje konto Totolotek, a polecony przyjaciel będzie mógł cieszyć się wszelkimi promocjami i ofertami bonusowymi oferowanymi przez ten serwis. Obie strony zyskują, bo razem zawsze raźniej!

Aktywuj Totolotek kod promocyjny!

Totolotek Oferta Polec Przyjaciela

Totolotek bukmacher oferujący grę bez podatku

Totolotek Kod Promocyjny ma konkurencję w kategorii „najlepsza oferta tego buka” – przekonaj się sam! Wspominaliśmy na początku, że Totolotek jest w pełni legalną, zarejestrowaną z odpowiednim pozwoleniem Ministerstwa Finansów, prawda? Pomimo tego oferta „graj bez podatku” pozwala dokładnie na to, co sugeruje – nie będziesz musiał z nikim dzielić się swoją wygraną! Jak to możliwe?

Oczywiście wszelkie należne podatki zostaną zapłacone, a Ty możesz spać spokojnie, nie obawiając się o poranną wizytę smutnych poborców podatkowych. Totolotek po prostu powiększy Twoją wygraną tak, że po odjęciu podatku nadal zachowasz całą kwotę. Da się? Pewnie, że tak, wystarczy spełnić następujące warunki:

 1. Musisz poczekać do piątku. Promocja działa tylko w ten dzień, prawdopodobnie żeby jeszcze bardziej umilić piątkowe popołudnia i wieczory.
 2. Zagraj kuponem prostym TotoMix lub Live o wartości przynajmniej 100 złotych oraz przy kursie 2.0
 3. Wygraj! Nic prostszego, prawda?

To już ostatni krok. Teraz, gdy wygrasz w swoim piątkowym zakładzie, podczas wypłaty środków na Twoje konto Totolotek nie odejmie 12% wartości tej kwoty, tak abyś po zapłaceniu podatku nie był stratny. Jeśli, dla przykładu, Twoja wygrana wyniosła 100 złotych, to zamiast potrącić podatek w wysokości 12 złotych Totolotek załatwi sprawę tak, aby na Twoim koncie wylądowała pełna stówka zamiast smutnych 88 złotych. Prawda, że to dobry sposób na rozpoczęcie weekendu? Co więcej – możesz w ten sposób wygrywać w każdy piątek, bez limitu czasowego!

Totolotek Promocje

No, może to przesada, ale ziarnko prawdy w tym jest.

Wyjątkową ofertą przygotowaną przez Totolotka jest „Bet Club”, czyli pewnego rodzaju program lojalnościowy. Każda złotówka, którą zdecydujesz się postawić w zakładach Toto-Mix, Toto-Liga, Toto-Gol, Toto-Racing lub konnych sprawi, że zostaną Ci przyznane punkty, które można wymieniać na atrakcyjne nagrody rzeczowe lub produkty bonusowe. Inną metodą zbierania punktów jest też doładowywanie Twojego telefonu komórkowego. Złotówka złotówce nierówna i tak oto postawienie złotówki w różnych zakładach przyniesie Ci różne sumy punktów. Ciągnąc przykład jednego złocisza, jeżeli teoretycznie postawisz właśnie tyle – Toto-Mix da Ci za to jeden punkt, Toto-Mix LIVE już dwa punkty, a Toto-Liga, Toto-Gol, Toto-Racing oraz GBI Racing dadzą Ci aż trzy punkty. Nie da się zdobyć połówki punktu, a z jednego kuponu można otrzymać maksymalnie 1000 punktów.

Totolotek Promocje

Aktywuj kod promocyjny!

W dodatku w zakładce „premie punktowe” na stronie internetowej Totolotka można aktywować, jak pewnie się domyślasz, premie punktowe pozwalające na zgromadzenie większej liczby punktów po spełnieniu określonych warunków. Warunki te różnią się w zależności od oferowanej premii, więc aby upewnić się, że promocja jest aktualna – sprawdź jej regulamin. Przykładową promocją jest „premia za aktywność”, która pozwala Ci zgarnąć aż od 2000 do 3000 punktów! Jej warunkiem jest 20, 25 lub 30 dni aktywności w miesiącu kalendarzowym. Aktywność w rozumieniu tej promocji to zagranie na kartę Bet Club przynajmniej jednego zakładu Toto-Mix, Toto-Mix LIVE, Toto-Gol, Toto-Liga, Toto-Racing albo GBI Racing. Innymi słowy – aktywni, grający każdego dnia użytkownicy mogą doładować swoje konto aż trzema tysiącami punktów! Co ważne, udział w jednej promocji wcale nie wyklucza udziału w innej, więc punktów można zdobyć nawet więcej.

Nagrody otrzymywane za zgromadzone punkty mogą być bardzo atrakcyjne, są nimi między innymi profesjonalne narzędzia wielofunkcyjne logowane przez Totolotek, aparaty fotograficzne, okulary do wirtualnej rzeczywistości, a nawet telewizory! Ponad to wszystko siedmiu graczy z największą liczbą punktów na swoim koncie (ranking można zobaczyć na stronie Totolotka, jest on na bieżąco aktualizowany, więc nie musisz bać się o zostanie w tyle!) otrzyma… Pakiet wyjazdowy do stolicy zakładów, Las Vegas! Dokładnie tak, najwięksi szczęśliwcy oraz gracze z najlepszą strategią będą mieli okazję odwiedzić Las Vegas oraz zasmakować tamtejszego klimatu oraz z pewnością zabawić w słynnych na cały świat kasynach.

Oferta na żywo

Totolotek bukmacher oferuje Zakłady na żywo nie odbiegające wcale od oferty konkurencji!

Nie znajdziemy tu na razie zbyt „egzotycznych” dyscyplin sportowych takich jak E-sporty czy piłka wodna, jednak oferta podstawowa wcale nie zawodzi. Możemy obstawiać na wydarzenia z tenisa (ATP, ITF, WTA), Baseball (ligi japońskie, koreańskie, MLB), Rugby (NRL), siatkówka plażowa (FIVB), mecze koszykówki (ME mężczyzn, WNBA) czy oczywiście piłka nożna (LE, Brazylia 1L, spotkania towarzyskie klubów, Gold Cup, Mistrzostwa Europy Kobiet oraz inne). W ofercie znajduje się nawet tenis stołowy. Choć brakuje kilku bardziej wymyślnych pozycji, to Totolotek zdecydowanie nie musi się wstydzić swojej oferty.

Rozgrywki na żywo można oczywiście śledzić na stronie Totolotka, jest na to jednak tylko jeden sposób. To „tracker”, czyli prosta prezentacja graficzna opatrzona komentarzami tekstowymi. Umożliwia to śledzenie najważniejszych wydarzeń meczu na bieżąco (zdobycie punktu, atak, obrona, faul i tak dalej), jednak ten sposób śledzenia meczy nie jest dostępny we wszystkich wydarzeniach. Jest to zdecydowanie dużym minusem, ponieważ w dzisiejszych czasach standardem jest posiadanie zarówno podglądu na żywo, jak i trackera. Jeśli Totolotek nie chce zostać w tyle za konkurencją – musi nieco poprawić ofertę, rozszerzając ją o live stream czy choćby szczegółową relację tekstową.

Aktywuj Totolotek kod promocyjny!

Totolotek Zaklady Live

Totolotek mobile

O ile oferta Live może pozostawiać nieco do życzenia, tak oferta mobilna zdecydowanie jest jednym z największych atutów Totolotka.

Aplikacja mobilna tego bukmachera zbiera bardzo pochlebne opinie, i to nie bez powodu. Działa ona niezwykle płynnie, jest bardzo intuicyjna a także przede wszystkim – funkcjonalna. Niektóre zakłady bukmacherskie traktują swoje aplikacje nieco „po macoszemu”, obcinając dostępne na smartfony funkcje tak, aby oferta przeglądarkowa była najbogatsza – tak jednak nie jest w przypadku Totolotka. Aplikacja pozwala na dostęp do pełnej oferty zarówno Live, jak i Prematch, co daje ponad 20 000 różnych zakładów każdego dnia. Pozwala ona też na proste i szybkie doładowanie stanu konta – oprócz współpracy z ponad 30 bankami możesz także użyć błyskawicznego DotPay lub szybkich e-przelewów 24/7. Korzystanie z aplikacji na Twoim smartfonie nie sprawi, że będziesz mieć problemy ze stanem konta!

Dodatkowo Totolotek przygotował ofertę „Quickbet” dla użytkowników mobilnych. Jest to coś w sam raz dla tych, którzy mają niewiele czasu, ale i tak chcieliby spróbować swojego szczęścia w zakładach. Quickbet polega na tym, że wystarczy, że określisz, ile chcesz przeznaczyć na zakład oraz ile i kiedy chciałbyś wygrać, a aplikacja sama zaproponuje Ci kupon najbardziej odpowiadający wybranym przez Ciebie parametrom – zakłady online właśnie stały się bajecznie proste, może w niedalekiej przyszłości będą wręcz składać się same! Ponadto oczywiście w aplikacji mobilnej opcja trackingu meczy i rozgrywek jest dostępna na takich samych zasadach jak w wersji przeglądarkowej, więc nie musisz obawiać się, że zostaniesz bez najważniejszych informacji!

Nadal masz wątpliwości? Proszę bardzo – Totolotek ma dla Ciebie bonus mobilny!

Ponadto za grę w aplikacji możesz także otrzymać aż o 6% więcej wartości wygranej! Jeśli postawisz zakład przedmeczowy lub na żywo, zarówno prosty, jak i systemowy – Twoja wygrana zostanie powiększona o 6%, tak po prostu! Trudno znaleźć na rynku podobną ofertę dotyczącą zakładów mobilnych, Totolotek z pewnością popisał się w tej dziedzinie.

Wystarczy zagrać co najmniej 3 wydarzenia z minimalnym kursem 2,50, wraz z minimalnym depozytem 20 PLN. Po wypełnieniu tych wymagań otrzymasz bonus.

Naturalnie aplikacja jest dostępna zarówno na Androida, jak i na system iOS. Jeśli więc masz urządzenie mobilne z którymś z tych systemów – nie musisz obawiać się wykluczenia z gry.

Aktywuj Totolotek kod promocyjny!

Totolotek Mobile Bonus

Płatności w Totolotku

Totolotek oferuje szeroki wybór możliwych sposobów dokonania płatności na Twoje konto.

Oferta obejmuje współpracę z ponad 30 różnymi bankami dla klientów chcących używać przelewów do doładowania. Innymi słowy – o ile nie korzystasz z usług małego, bardzo lokalnego banku – znajdziesz tutaj możliwość, która będzie Ci pasować. Wpłat przelewem bankowym można dokonać przy pomocy trzech serwisów: DOTPAY, TPAY oraz Paysafecard (także za pośrednictwem DOTPAY). DOTPAY pozwala na użycie szybkiego e-transferu, dzięki któremu przelew może być księgowany 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. TPAY z kolei umożliwia stworzenie szybko działającego przelewu zdefiniowanego, co daje CI gwarancję, że środki na Twoim koncie będą czekały zawsze, gdy ich potrzebujesz.

Dziwi jednak brak możliwości wpłat przy pomocy PayU, PayPal czy podobnych serwisów. Totolotek postawił w tej kwestii na klasyczne rozwiązania, jednak zdecydowanie nie pasuje to do nowoczesnego podejścia, jakie ten bukmacher przedstawił w kwestii aplikacji mobilnej. Popularność serwisu dowodzi jednak, że pomimo drobnych niedogodności klienci tak czy inaczej chcą zakładać się z Totolotkiem. Nie można im się dziwić, przecież większość ofert oferowanych w tej firmie jest rewelacyjna. Z pewnością jednak gdyby zostały wprowadzone nowocześniejsze metody płatności, to klienci byliby jeszcze bardziej zadowoleni, a może nawet przyciągnęłoby to nowych graczy. Totolotek na pewno nie osiądzie na laurach, można się więc spodziewać rozwoju systemu płatności.

totolotek platnosci

Totolotek kontakt

Kontakt z obsługą Totolotka jest bardzo prosty, a metody standardowe i wypróbowane.

Nie ma tutaj miejsca na żadne niespodzianki, ale w końcu – po co próbować naprawić coś, co nie jest zepsute?

Zanim skontaktujemy się z obsługą, warto zajrzeć do zakładki FAQ (najczęściej zadawane pytania) w celu zasięgnięcia porady. Dział ten jest godny pochwały ze względu na jego obszerność oraz dokładność. Większość problemów, które normalnie skierowalibyśmy do konsultanta, można rozwiązać przy pomocy FAQ. Jeśli jednak Twój problem jest wyjątkowy oraz niecierpiący zwłoki – pozostaje skontaktowanie się z Totolotkiem.

Pierwszą linią kontaktu jest naturalnie czat na żywo – to zdecydowanie najwygodniejsza i najmniej wymagająca forma rozmowy z obsługą Totolotka. Po podaniu swojego adresu mailowego, imienia oraz nazwiska zostaniesz połączony z konsultantem. Czas oczekiwania jest, poza sytuacjami wyjątkowymi, bardzo krótki, a więc możesz tak uzyskać pomoc nawet na palące problemy.

Poza czatem jest także opcja kontaktu poprzez adres email (pomoc@totolotek.pl) – tutaj możesz opisać swój problem lub dręczące Cię pytanie z większą dokładnością, ale niestety nie jest to opcja umożliwiająca natychmiastowe uzyskanie odpowiedzi. Czas oczekiwania nie jest jednak przesadnie długi.

Ostatnią metodą kontaktu jest infolinia dostępna pod numerem +48 22 321 03 40. Infolinia funkcjonuje cały tydzień w godzinach 9 – 18 (poniedziałek), 9 – 19:30 (od wtorku do piątku) oraz 9 – 18:30 w weekendy. Konsultanci telefoniczni są dobrze przeszkoleni, czas oczekiwania na odebranie telefonu nie jest przesadnie długi, oraz (choć może to sprawa subiektywna) taki sposób komunikacji znacznie ułatwia przedstawienie trapiącego nas problemu.

totolotek-wsparcie

Opinie o Totolotku

Na forum bukmacherskim zakład Totolotka zdobywa jak najbardziej pochlebne opinie – i nie ma się czemu dziwić! Totolotek obsługuje tysiące klientów, więc na różnych stronach internetowych pojawiają się w pokaźnej liczbie recenzje oraz komentarze z opiniami.

I w ten sposób użytkownicy chwalą serwis za ofertę Totolotek kod promocyjny, ale także za resztę hojnych ofert bonusowych. Ponadto autorzy recenzji na forach zwrócili uwagę na świetne działanie aplikacji mobilnej oraz zalety programu lojalnościowego Bet Club. Z kolei inny serwis chwali szeroką ofertę dostępnych zakładów, wysokie kursy zakładów w stosunku do tych oferowanych przez konkurencję, a także jakość aplikacji mobilnej. Godzien uwagi jest również profesjonalizm oraz krótki czas oczekiwania związany z pomocą ze strony ekspertów Totolotka i bogatą ofertę bonusową wraz z jej świetnymi warunkami.Jedyny problem to braku livestreamu. Faktycznie, w dzisiejszych czasach staje się to przecież standardem, a więc czas, aby Totolotek nadrobił tę stratę.

Warto także wspomnieć, że Totolotek wspiera polskich sportowców. Oprócz bycia oficjalnym sponsorem Pucharu Polski, wspierają także KS Legię oraz Legię Warszawa, co z pewnością ucieszy patriotów oraz fanów polskich drużyn.

Aktywuj Totolotek kod promocyjny!