forBET Kod Promocyjny

Tekst zawiera treści reklamowe | 18+ | Obowiązuje regulamin

100% bonusowej wartości Twojego pierwszego depozytu brzmi zachęcająco? Taki bonus powitalny oferuje forBET kod promocyjny. Potrzebujesz tylko jednego kliknięcia, żeby aktywować przygotowaną przez forBET ofertę powitalną, pozwalającą na odebranie bonusowych 100% Twojego pierwszego depozytu – możesz otrzymać w prezencie aż 600 zł.

Odbierz 100% wartości pierwszego depozytu!

forBET-100% bonus

Jak odebrać swój bonus

W tabeli poniżej dowiesz się, jak wykorzystać forBET kod promocyjny. Promocja dotyczy nie tylko nowych użytkowników, ale wszystkich, którzy nie dokonali jeszcze pierwszego depozytu. Po wypełnieniu tylko kilku kroków w ciągu dwudziestu czterech godzin na Twoim koncie znajdzie się bonus na start o wartości maksymalnej 600 zł. W tabelce poniżej znajdziesz kilka podstawowych informacji dotyczących bonusu na start.

forBET bukmacher – bonusyInformacje
Bonus depozytu100% do wartości maksymalnej 600 zł
Warunki dotyczące obrotu8 obrotów po kursie min. 3.0 w ciągu 30 dni
Warunki pierwszego depozytuMinimum 20 zł
Dodatkowe oferty„Gramy razem – powiększenie wygranej o 12%” i inne
forBET Kod PromocyjnySprawdź Kod Promocyjny!

Jak zdobyć 100% bonusu

Bukmacher forBET oferuje aż 100% wartości Twojego pierwszego depozytu jako bonus – możesz w ten sposób otrzymać aż do 600 złotych. Zdobycie tej kwoty jest bardzo proste, wystarczy, że przeczytasz poniższą instrukcję i wypełnisz opisane w niej warunki. W razie ewentualnych pytań – forBET oferuje łatwy dostęp do pomocy poprzez czat na żywo, gdzie konsultant udzieli Ci odpowiednich wskazówek.

 1. Pierwszym krokiem – aby w ogóle umożliwić logowanie – jest rejestracja na stronie forBET bukmacher i utworzenie swojego konta. Oczywiście jeśli masz już swoje konto w forBET, możesz pominąć ten krok – nadal możesz zdobyć 100% wartości depozytu pod warunkiem, że jeszcze nie złożyłeś swojej pierwszej wpłaty.Do rejestracji będzie Ci potrzebny między innymi skan dowodu osobistego oraz aktywny adres e-mail, którego będziesz używać do kontaktu ze stroną.
 2. Drugim krokiem jest złożenie na swoim koncie pierwszego depozytu o wartości minimalnej 20 złotych. Możesz to zrobić wieloma różnymi metodami, między innymi kartą płatniczą lub poprzez PayU. Więcej szczegółów na temat różnych metod płatności w dalszej części artykułu. Aby wykorzystać forBET kod promocyjny, zapoznaj się z informacją na jego temat w tabelce.
 3. Gdy na Twoim koncie pojawią się już pierwsze środki – wystarczy obrócić nimi 8 razy przy minimalnym kursie 3.0 dla Twoich zakładów. Pamiętaj, że jedynie stawka zakładu, a nie wygrana w zakładzie liczy się do „obrotu” – gdy dla przykładu zdecydujesz się stworzyć zakład za 100 złotych i uda Ci się wygrać 50 złotych – jedynie pierwotna kwota 100 złotych liczy się jako „obrót” na potrzeby promocji. Na pocieszenie – do obrotu liczą się zarówno zakłady wygrywające, jak i przegrane – nie musisz mieć dobrej passy, aby uzyskać bonus!
 4. Ostatnim krokiem do odebrania 100% wartości Twojego depozytu jest napisanie emaila zatytułowanego „Bonus Powitalny”, zawierającego Twój login lub ID, które otrzymasz podczas rejestracji. To pozwoli obsłudze forBET zweryfikować to, że należy Ci się bonus – nie zwlekaj z wysłaniem maila, to już ostatni krok dzielący Cię od bonusu! Pamiętaj też, aby dowiedzieć się, jak działa forBET kod promocyjny.

Odbierz 100% wartości pierwszego depozytu!

Nie musisz robić nic więcej, aby dostać 100% wartości swojego depozytu – w ciągu maksymalnie 24 godzin roboczych forBET doda 100% wartości Twojego pierwszego zakładu na Twoje konto. Zaraz będziesz już cieszyć się z nawet 600 złotych, w zależności od wartości Twojego pierwszego depozytu. Warto dodać, że wymóg weryfikacji dowodu osobistego wynika z Artykułu 15 punktu 1 ustawy hazardowej (forBET jako legalny i licencjonowany zakład bukmacherski musi przestrzegać polskiego prawa, aby chronić swoich klientów) wymagającej sprawdzenia imienia, nazwiska, daty urodzenia, PESEL-u oraz numeru i daty ważności dowodu. W ramach ochrony prywatności podczas skanowania można jednak zasłonić pozostałe dane (w tym także zdjęcie). Na pocieszenie warto jednak pamiętać, że weryfikacja podczas zakładania konta pozwoli Ci uniknąć długotrwałego i nużącego udowadniania tożsamości podczas każdego przelewu środków lub przy stawianiu każdego zakładu – w przypadku forBET ten plaster zrywamy od razu, żeby później mieć już spokój. Weryfikacja konta trwa dość szybko – forBET bukmacher deklaruje maksymalnie 30 minut, jednak w praktyce prawie zawsze trwa to zaledwie kilka minut.

forBET-registration

Aby dowiedzieć się, w jaki sposób potraktować rubrykę forBET kod promocyjny, koniecznie zapoznaj się z zawartością tabelki z początku artykułu. Tam dowiesz się, w jaki sposób aktywować promocję.

forBET kod promocyjny i co dalej?

Bonus 100% wartości pierwszego depozytu wcale nie jest jedyną promocją oferowaną przez forBET!

Wcale nie musisz mieć dzieci, aby cieszyć się z „500+”, każdy może otrzymać ten comiesięczny dodatek na swoje konto, promocja „Bonus500+” jest dostępna dla każdego gracza, który wypełni kilka prostych kroków.

Aby otrzymać ten bonus, należy wykonać następujące kroki:

 1. Po zalogowaniu wpłać na swoje konto depozyt o wartości minimum 500 złotych w danym miesiącu kalendarzowym (oferta odnawia się co miesiąc, a więc warto być wytrwałym!)
 2. Dwa razy obróć kwotę depozytu w zakładach o kursie minimum 2.0
 3. Wyślij email na adres promocje@iforbet.pl aby poinformować o kwalifikowaniu się do odebrania bonusu
 4. Teraz tylko zaczekaj, w ciągu 48 godzin roboczych otrzymasz na swoje konto bonus o wartości 10% wpłaconej kwoty, maksymalnie aż 700 złotych!

Ta oferta skierowana jest do wszystkich chętnych graczy, nie tylko nowicjuszy, więc stali bywalcy nic nie tracą!

forBET-500+

forBET Ako-Friendly

Promocje nie kończą się na tym! forBET ma także coś dla zwolenników „zakładów akumulacyjnych”. Oferta „Ako-Friendly” zapewnia podniesienie na duchu w przypadku (odpukać!) złej passy przy 10 przegranych zakładach AKO.

Aby odebrać ten bonus wystarczy wysłać na adres email promocje@iforbet.pl wiadomość zatytułowaną „AKO RETURN”, a w jej treści umieścić swój login oraz numery 10 kuponów jako dowód złej passy, a w ciągu 48 godzin na Twoim koncie pojawi się 10 złotych zupełnie za darmo! Co najważniejsze – forBET nie ogranicza dostępu do tej promocji, a więc każdy zestaw różnych 10 przegranych kuponów kwalifikuje Cię do odebrania 10 złotych. To oznacza, że najbardziej aktywni gracze, którzy przegrali w – na przykład – 30 zakładach otrzymają 30 złotych na otarcie łez! Ważne jest jedynie, aby stawka w przegranym akumulatorze wynosiła co najmniej 10 złotych przy kursie minimum 3.0 oraz co najmniej trzech zdarzeniach objętych kuponem. Po otrzymaniu bonusu należy obrócić nim czterokrotnie, przy minimalnym kursie 2.0, aby móc wypłacić bonusowe środki.

Odbierz 100% wartości pierwszego depozytu!

Co więcej, forBET przygotował kolejny wariant promocji „Ako-Friendly”, skierowaną do tych, którym jedno zdarzenie zrujnowało cały kupon akumulacyjny. „Ako Cashback” oferuje pewnego rodzaju „nagrodę pocieszenia”, polegającą na zrekompensowaniu części zakładu z jednym „niewypałem”.

Aby zakwalifikować się do tej oferty, oto co musisz zrobić:

 1. złóż „akumulator” zawierający co najmniej pięć zdarzeń o kursie całkowitym przynajmniej 3.0 za minimum 10 złotych. Każde ze zdarzeń musi mieć kurs minimalny 1.12
 2. Jeśli tylko jedno zdarzenie zepsuło Ci dobrą passę – napisz email zatytułowany „AKO CASHBACK” zawierający Twój login oraz numer pechowego kuponu. Pamiętaj, że kupon nie może być starszy niż tydzień!
 3. Teraz wystarczy poczekać. Jeśli Twój akumulator zawierał od 5 do 8 zdarzeń, otrzymasz nagrodę pocieszenia w wysokości 5 złotych, natomiast jeśli kupon zawierał 8 zdarzeń lub więcej – forBET zrekompensuje Ci aż 10 złotych!

Otrzymanym bonusem należy następnie obrócić cztery razy przy kursie minimum 2.0

forBET AKO friendly

forBET Wakacyjny Sprint

Specjalnie na wakacje forBET organizuje „Wakacyjny Sprint forBET”, będący kolejną już promocją dla wszystkich chętnych. Od 5 czerwca do 27 sierpnia co tydzień każdy sprinter ma szansę na wzięcie udziału w losowaniu nagród o puli aż 10.000 złotych!

Ta promocja jest korzystna zwłaszcza dla tych, którzy decydują się stawiać zakłady dość często, dzięki czemu mogą oni zyskać jeszcze więcej!

Jeden cykl „sprintu” trwa tydzień. Aby kwalifikować się do odebrania nagrody wystarczy, że codziennie postawisz przynajmniej 30 złotych w zakładach zawierających przynajmniej jedno wydarzenie o kursie 1.5 – w ten sposób pod koniec każdego tygodnia możesz wziąć udział w podziale puli 10.000 złotych dostępnej dla wszystkich sprinterów. A co najważniejsze – ta oferta wcale nie jest jednorazowa, wraz z nowym tygodniem możesz znów wziąć udział w sprincie! Do biegu, po bonus… start!

forBET-wakacyjny sprint

forBET Letni Maraton

Wolisz długie dystanse? A może po prostu wolisz większe nagrody? Świetnie się składa, forBET bukmacher ma ofertę w sam raz dla Ciebie!

Maraton trwa każdego dnia pomiędzy 1 czerwca a 31 sierpnia 2017 roku, a pula nagród dla uczestników to aż 30.000 złotych!

Aby wziąć udział w losowaniu, należy spełnić kilka warunków opisanych poniżej:

 1. Należy grać poprzez stawianie zakładów każdego dnia trwania w promocji. Aby pozostać w grze każdy z chętnych może opuścić najwyżej trzy dni maratonowej zabawy.
 2. Każdego dnia należy zagrać co najmniej jednym kuponem o wartości 10 złotych i o stawce w jednym lub więcej wydarzeń przynajmniej 1.5. Pamiętaj, środki bonusowe nie liczą się jako obrót.
 3. Najwytrwalsi z najwytrwalszych, ci, którzy pozostaną w grze do samego końca będą mogli wziąć udział w losowaniu nagrody – jest nią aż 30 tysięcy złotych podzielone pomiędzy graczy.
 4. Po maratonie należy złapać oddech i odpocząć – w sam raz, aby poczekać na 10. września, kiedy to nagroda zostanie zaksięgowana na Twoim koncie!
 5. Po zaksięgowaniu kwoty bonusowej należy obrócić nią co najmniej czterokrotnie przy kursie minimalnym 2.0, aby móc ją wypłacić.
forBET- letni maraton

forBET Gramy Razem – 12% do wygranych

Kolejną świetną atrakcją przygotowaną dla użytkowników forBET jest „Gramy razem – 12% do wygranych”. Promocja ta pozwala graczom cieszyć się pełnią wygranej nie pomniejszonej o podatek! Na pewno zastanawiasz się jak to możliwe, skoro przecież forBET jest w pełni legalnym i licencjonowanym zakładem bukmacherskim usankcjonowanym przez Ministerstwo Finansów?

Sprawa jest bardzo prosta – należny podatek zostanie zapłacony, po prostu nie z Twojej kieszeni a Ty nie będziesz musieć obawiać się problemów ze strony prawa, a mimo to otrzymasz całą swoją wygraną niepomniejszoną o podatek. Taka promocja pozwala, aby forBET bukmacher oferował swoim klientom wyższe stawki wygranych niż te proponowane przez konkurencję, nie ma więc co zwlekać – przeczytaj poniższą instrukcję i odbierz całą swoją wygraną już dziś!

Jeśli zagrasz przynajmniej trzy zdarzenia na kuponie o łącznym kursie przynajmniej 2.0, nie zapłacisz u forBET żadnego podatku od postawionej przez Ciebie stawki. forBET doda do Twojej wygranej aż 12%, całkowicie pokrywając koszty podatku obrotowego, który u konkurencyjnych bukmacherów w przykry sposób uszczupliłby Twoją wygraną. Świetnie, prawda? Mało tego, jeśli wolisz postawić na tylko dwa zdarzeniach z minimalnym kursem całkowitym 1.5, forBET i w tym przypadku wesprze Cię dopłatą o wartości 6%, w efekcie płacąc za Ciebie aż połowę podatku! Niewielu bukmacherów może pochwalić się podobną ofertą. Innymi słowy – po spełnieniu odpowiednich warunków dotyczących zakładów, forBET zapłaci Twój podatek za Ciebie, dzięki czemu Ty otrzymasz całość lub znacznie większą część swojej wygranej niepomniejszonej o wymagane przez prawo opłaty. Mniej wydatków i więcej pieniędzy zostaje dla Ciebie!\ Ta promocja pozwoli Ci cieszyć się wygraną jeszcze bardziej, sprawiając, że Twoje zakłady wprost zyskują na wartości!

forBET-gramy razem

Pamiętaj, akcja „Gramy Razem 12% do wygranych” jest skierowana do każdego użytkownika forBET, nie ma żadnego znaczenia czy jesteś weteranem, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z zakładami – tak czy inaczej oferta dotyczy także Ciebie!

Odbierz 100% wartości pierwszego depozytu!

W przeciwieństwie do niektórych mniej znanych serwisów zajmującej się zakładami sportowymi, forBET jest w pełni legalnym zakładem bukmacherskim posiadającym licencję Ministerstwa Finansów od maja 2016 roku. Nie musisz się więc martwić kwestiami prawnymi lub nieścisłościami czy nieznajomością języka – forBET posiada polską licencję, a więc wiarygodność tego bukmachera gwarantowana jest polskim prawem. Serwis rozpoczął funkcjonowanie w lipcu 2016.

Pomimo że forBET jest stosunkowo nowym serwisem, wcale nie oznacza to ubogiej oferty! Poza wspomnianymi już promocjami forBET pozwala graczom obstawiać w szerokiej gamie różnych wydarzeń sportowych: od piłki nożnej (mecze lig polskich, włoskich, belgijskie, brazylijskie, młodzieżowe, międzynarodowe, klubowe… lista jest długa i warto zapoznać się z tą ofertą osobiście) poprzez ligę koszykarską (między innymi NBA, WNBA, SEABL), siatkarską, tenis (ATP, WTA, ITF oraz inne) lub ligę piłki ręcznej, aż po wydarzenia specjalne takie jak Olimpiady Szachowe, turnieje pokera, a także najważniejsze wydarzenia życia politycznego takie jak choćby wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych. Oferta bonusowa oraz możliwość zakładów dotyczących różnorodnych sportów w połączeniu z przejrzystą stroną internetową, korzystne kursy oraz banalnie prosta w użytkowaniu strona mobile sprawiają że chęć stania się wiodącą firmą na rynku zakładów sportowych w Polsce w zakładce „Jesteśmy legalnym polskim bukmacherem” ma spore szanse powodzenia, bo dzięki wymienionym powyżej atutom coraz więcej klientów decyduje się postawić na pewniaka i docenić ofertę serwisu forBET.

forBETwspiera polskich piłkarzy z Łódzkiego Klubu Sportowego oraz wiele innych klubów takich jak Stal Gorzów, KS ZO Ostrowiec Świętokrzyski, Motor Lublin czy GKS Tychy. ForBET jest też sponsorem Ligi Mistrzów świata oraz Plus Ligi siatkarskiej – pamiętajmy, że forBET jest dość nowym graczem na rynku, więc tak szybki kontakt z renomowaną Plus Ligą świadczy o tym jak poważna oraz aktywny jest ten serwis. Dzięki wsparciu sponsorów kluby będą mogły przeznaczyć więcej środków na rozwój kultury sportowej w Polsce.

Szeroka gama bonusów i ofert dodatkowych takich jak „100% pierwszego depozytu” albo „gra bez podatku” są możliwe między innymi dzięki brakom kosztów związanych z prowadzeniem stacjonarnych punktów obsługi – forBET zajmuje się działalnością wyłącznie przez swoją stronę internetową oraz kontakt telefoniczny, może więc zaoszczędzone na wynajmie lokalu środki przeznaczyć na hojne promocje dla zarówno nowych jak i stałych klientów.

Jak widać – pomimo bycia na rynku od stosunkowo niedawna, forBET nie próżnuje i aktywnie angażuje się we wszelkie sportowe inicjatywy.

Live Betting

Jak na nowoczesny serwis przystało, iforBET.pl oferuje również możliwość obstawiania zakładów na żywo. Można zakładać się nie tylko przed meczem, ale także już po jego rozpoczęciu. Live Betting obejmuje wiele dziedzin sportowych takich jak piłka nożna, koszykówka, piłka ręczna, tenis i inne.

Zdecydowanie warto zapoznać się z tą usługą oferowaną przez forBET. Warto wspomnieć, że rozkład wydarzeń, o które można zakładać się w serwisie jest ogłaszany z tygodniowym wyprzedzeniem, pozostawiając odpowiednią ilość czasu na przygotowanie swojej strategii.

Ekran zakładów na żywo jest przejrzysty oraz dość łatwy w użytkowaniu, wydarzenia sportowe pogrupowane są według kategorii sportowej, a rozwijana lista pozwala na wybranie konkretnego kraju oraz meczu. Ponadto, chociaż na razie forBET bukmacher nie oferuje „live streamingu” podczas zakładów na żywo, gracze mogą cieszyć się relacjami graficznymi podsumowującymi wydarzenia podczas danego meczu oraz komentarzami tekstowymi na temat rozgrywki. Taki podgląd jest dostępny bez względu na posiadane na koncie środki.

forBET-live

forBET mobile

Co prawda forBET nie oferuje na razie aplikacji przeznaczonej do korzystania ze swoich usług, ale w zamian udostępniono nam świetnie działającą wersję mobilną strony bukmachera. Na telefonach komórkowych czy tabletach można brać udział we wszystkich zakładach, promocjach i wydarzeniach jakie są dostępne na komputerowej wersji strony, wliczając w to zakłady na żywo.

Wersja mobilna forBET posiada dość prosty i przyjemny w obsłudze interfejs, z łatwością znajdziesz swój zakład lub wydarzenie, które Cię interesuje. Strona posiada intuicyjny podział według zainteresowania użytkownika – możesz wybrać segregowanie wydarzeń według kategorii sportowej, czasu wydarzenia lub zobaczyć tylko zakłady przed czasem lub na żywo. Wersja mobilna forBET zdecydowanie zasługuje na pochwałę, zwłaszcza ze względu na przejrzystość oraz wygodę użytkowania.

forBET-mobile

Odbierz 100% wartości pierwszego depozytu!

Betmarket serwisu forBET

Kolejną ciekawą funkcją serwisu forBET jest możliwość zajrzenia na tak zwany “Betmarket”, czyli podejrzenie, jakie zakłady składają inni gracze. Po kliknięciu w zakładkę „Betmarket” na szczycie strony przeniesiesz się do zakładki zawierającej informację o zakładach postawionych przez innych. Zobaczyć możesz stawkę, kurs, ilość zdarzeń oraz wygrane zdobyte na stronie, oczywiście z zachowaniem anonimowości. Podgląd można dowolnie modyfikować ze względu na interesujący Cię sport, wydarzenia na żywo, najpopularniejsze wydarzenia, zakłady proste lub „systemy”, a także wartość kursu oraz ilość zdarzeń na kuponach. Ta funkcja może być przydatna zarówno dla nowych graczy chcących zapoznać się z ogólnymi trendami bukmacherskimi, jak i dla weteranów starających się zmaksymalizować wygraną.

forBET-betmarket

Płatności w forBET

forBET bukmacher umożliwia korzystanie ze wszystkich najpopularniejszych metod płatności. Środki można wypłacać i deponować zarówno poprzez standardowy przelew bankowy, DOTPAY, transakcje kartami płatniczymi, za pośrednictwem PayU a także kartą kredytową. Nie istnieje narzucona przez forBET minimalna kwota doładowania konta, możesz zasilić swoje konto nawet jedną złotówką, choć pamiętaj, że niektóre promocje wymagają zakładu o określonej wartości. Podobnie w przypadku wypłat – minimalna wartość transakcji to nawet 1 złoty, a serwis forBET nie pobiera żadnej prowizji ani opłaty za wypłatę środków.

Czas realizacji wypłaty zależy od wybranej metody, na przykład dla transakcji wypłaty na konto bankowe operacja trwa do trzech dni roboczych.

Obsługa klienta forBET

Nikt nie planuje kontaktu z obsługą serwisu, gdy wszystko działa w porządku, tak samo jak nikt nie planuje wizyty u lekarza, gdy nie podupada na zdrowiu. Niestety, nawet w najlepszym serwisie czasem pojawi się potrzeba interwencji specjalistów – w takim wypadku forBET zdecydowanie staje na wysokości zadania. W razie potrzeby skontaktowania się z członkiem obsługi serwisu forBET mamy do wyboru trzy możliwości. Pierwszą, najbardziej klasyczną metodą jest linia telefoniczna – na stronie forBET możemy znaleźć numer kontaktowy pozwalający nam porozmawiać z konsultantem. Dla wolących kontakt przez Internet pozostają dwie opcje – pierwszą jest formularz kontaktowy, czyli możliwość pozostawienia wiadomości wraz z interesującym nas zapytaniem. Ważne jest, aby przy próbie takiego kontaktu pozostawić także swój adres email, ponieważ konsultant odpowie na nasz email w standardowych godzinach pracy. Ostatnią i najszybszą w obsłudze opcją jest kontakt poprzez czat na żywo – wystarczą dwa kliknięcia, aby połączyć się z konsultantem za pomocą czatu. Rozmowa w ten sposób jest zdecydowanie najpraktyczniejszą z dostępnych, ponieważ umożliwia natychmiastowe rozwiązanie problemu bez odrywania wzroku od monitora.

Opinie o forBET

Powstanie oraz sukces tak dobrze rozwijającego się serwisu jakim jest forBET nie mogło oczywiście przejść bez echa ze strony forum bukmacherskiego. Nie jest zadziwiające to, że forBET zbiera bardzo pochlebne opinie.

Serwis „legalnibukmacherzy.pl” przyznał forBET średnią ocenę 90/100, chwaląc szczególnie przejrzystość i intuicyjność strony internetowej, szeroką i hojną ofertę bonusów a także szybką i rzeczową obsługę klienta. Serwis „bukmacherzy24” chwali forBET za szybki transfer wpłat, wysokie kursy zakładów oraz wysokie promocje powitalne, natomiast strona „betonline.net.pl” podkreśla zalety promocji „gra bez podatku”, niski limit wypłat i wpłat oraz łatwość obsługi strony internetowej.

Nic nie wskazuje na to, aby serwis forBET miał porzucić dobrą drogę rozwoju, więc z pewnością można oczekiwać kolejnych ciepłych opinii, zwłaszcza po uruchomieniu aplikacji mobilnej dostępnej na systemy iOS oraz Android.

Odbierz 100% wartości pierwszego depozytu!